ЯК ЗАМОВИТИ І РОЗРАХУВАТИ НАТЯЖНІ СТЕЛІ

ЯК ЗАМОВИТИ І РОЗРАХУВАТИ НАТЯЖНІ СТЕЛІ
23.05.2017 No Comments Про стелі andrey

Як розрахувати і  замовити натяжні стелі?

На сьогоднішній день замовити натяжну стелю можна в багатьох фірмах, але найчастіше, вартість тої самої натяжної стелі у конкурентів дуже сильно відрізняється. Іноді буває й так, що попередній розрахунок вартості натяжної стелі в наслідку сильно відрізняється від його реальної ціни. Щоб розрахувати адекватну вартість Вашої натяжної стелі і вибрати кращу пропозицію, зверніть увагу на деякі параметри Вашого приміщення, вони дуже важливі для кожного розрахунку.

Площа

Щоб розрахувати площу приміщення, де Ви хочете встановити натяжну стелю, виміряйте звичайною рулеткою довжину і ширину кімнати, помножте показники один на одного. Чим точніше Ви розрахуєте площу приміщення, для якого хочете замовити натяжну стелю, тим точніше вийде ваш розрахунок.

Висота стелі

Дізнайтеся висоту стелі – для цього тією ж рулеткою виміряйте відстань стіни від стелі до підлоги. Висота стелі більше 3м. впливає на її вартість, так як в цьому випадку для установки натяжної стелі потрібне додаткове устаткування.

Кути і труби в приміщенні

Порахуйте кількість кутів у кімнаті і подивіться, чи є в приміщенні труби, наприклад опалення, що йдуть в стелю і скільки їх. Всі кути полотна натяжної стелі вирізаються при виробництві, щоб Ви не переплачували за зайвий матеріал. А кількість труб необхідно враховувати, так як для установки стелі в цій області потрібно додаткові роботи та матеріали.

Освітлення натяжної стелі

Виберіть тип освітлення і кількість освітлювальних приладів для натяжної стелі. Це можуть бути точкові світильники, звичайна стельова люстра або і те й інше разом. Ви можете замовити стельові світильники у нас або купити їх самостійно. Однак у другому випадку переконайтеся, що освітлювальні прилади відповідають певним технічним вимогам (якщо Ви замовляєте натяжну стелю з ПВХ): якщо освітлення люстри спрямоване вниз, відстань між лампами та стелею повинна бути не менше 15 см; якщо вгору – то відстань між лампою і полотном має бути прямо пропорційно її потужності. При покупці вбудованих світильників переконайтеся, що їх потужність не перевищує 35 Вт

Фактура і колір стелі

Уявіть собі майбутню стелю і визначтеся з кольором і її фактурою. Колір на екрані монітора може істотно відрізнятися від кольору зразків полотна натяжної стелі. Щоб точно підібрати відтінок, Ви можете запросити фахівця з вимірів, він привезе каталог із зразками фактур і кольорів полотен Вам додому абсолютно безкоштовно.

Порядок виконання замовлення

Зателефонуйте нам за номером вказаному к контактній інформації, і протягом декількох хвилин наш менеджер розраховує попередню вартість вашої стелі. Якщо Вам підходить ціна і Ви хочете дізнатися точну вартість натяжної стелі, а також ознайомиться зі зразками натяжних полотен – запишіться на замір в будь-який зручний для вас і нас час. При бажанні, фахівець з виміру докладно розповість про подальші дії.

У встановлений час до Вас приїде монтажна бригада і встановить натяжну стелю. Користуватися приміщенням після установки натяжної стелі можна відразу.

About The Author

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *