ІСТОРІЯ МОНТАЖУ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

ІСТОРІЯ МОНТАЖУ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ
23.05.2017 No Comments Про стелі andrey
Монтаж натяжних стель йде корінням глибоко в історію
натяжні стелі у классичному інтер'єтрі
натяжні стелі у классичному інтер’єтрі

Монтаж натяжних стель і історія сучасних натяжних стель виготовлених з ПВХ плівки почалася задовго до винаходу полімерних матеріалов.Прінціп прикраси приміщень з використанням тканин був відомий з давніх часів. Декоратори палаців аристократів Стародавньої Греції та Риму використовували шовкову тканину, яку натягували на спеціальну раму на стелі і стінах.
У країнах Близького Сходу і Кавказу використовували просочені суспензією крейди полотнища з льону та бавовни. У намоченому стані тканину розтягувалася, а потім висихаючи стискалася і за рахунок цього ставало абсолютно рівним. На жаль природні матеріали не могли служити тривалий час, крейда кришився, тканину провисала і тьмяніли. Доводилося їх регулярно замінювати.
На Далекому Сході мистецтво драпіровки довели до абсолюту. Правда більшість дослідників схиляються до думки, що китайські та японські декоратори воліли різноманітним складкам, фалди і просторові конструкції з тканини. Прямі плоскі конструкції набули найбільшого поширення в виготовленні традиційного «Сьодзо».

Натяжні стелі в сучасному вигляді:
натяжні стелі у сучасному інтер'єрі
натяжні стелі у сучасному інтер’єрі

Звичний для нас вид натяжні стелі отримали в середині 60-х років, коли в США було винайдено величезну кількість полімерних матеріалів. Саме винахід ПВХ дозволило виготовляти плівку надзвичайно тонку і одночасно неймовірно міцну. З тих пір Швеція, Франція, США, Бельгія та Швейцарія оскаржують один перед одним право називатися батьківщиною натяжних стель. Втім натяжні стелі найчастіше називають французькими, тому що саме у Франції технологію виготовлення і установки довели до технологічного ідеалу.
На відміну від древніх тканин, ПВХ плівка не провисає, не вигоряє і не втрачає колір, не вбирає запахів. Крім того плівка має гідрофобні властивості, служить прекрасною гідро- і шумоізоляцією. За рахунок надзвичайної еластичності з плівки можна виготовляти різноманітні об’ємні форми – кути, переломи, хвилі, конуси, уступи. Установка натяжних стель дуже швидкий спосіб серед доступних способів декору. Наприклад прямокутний стелю в кімнаті площею 20 кв.м. можна встановити за 2-3 години, з мінімальною кількістю будівельного сміття.

About The Author

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *