НАТЯЖНІ СТЕЛІ

НАТЯЖНІ СТЕЛІ
23.05.2017 No Comments Про стелі andrey
НАТЯЖНІ СТЕЛІ:

Сучасний дизайн інтер’єру характеризується увагою до кожної деталі і кожному аспекту. Не дивно, що роль стелі в інтер’єрі також дуже важлива. Якщо він спроектований правильно, він може візуально розширити простір; зробити кімнату яскравіше, цікавіше і стильною. Натяжні стелі зараз знаходяться на піку популярності, і ми хочемо присвятити цю статтю цього продукту. Давайте подивимося, які плюси і мінуси натяжної стелі, як вибрати стелю в стилі дизайну інтер’єру та давайте розглянемо типи стель і правила їх вибору.

ВИДИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ:

 

Натяжна стеля – це спеціальне ПВХ-полотно, прикріплене до металевого або пластикового профілю (багета) під стелею кімнати. За типом, матеріали натяжних стель, поділяються на стелі з матових, глянцевих, сатинових і ексклюзивних (замша, мармур, блиск, хамелеон і ін.)
З точки зору практичності ПВХ-полотно боїться низьких температур (хоча, якщо ви підбираєте стелю для житла, цей фактор не важливий), і не так міцні, як стелі зі звичного шткатуркі. Але вони водонепроникні і легко відновлюють свою форму в разі затоплення. Натяжна стеля може мати глянсову, матову або сатинову текстуру.
• Глянцеві стелі розширюють простір завдяки дзеркальній поверхні, вони ідеально підходять для інтер’єру в стилі hi-tech і modern. Палітра кольору таких стель дуже різноманітна. Єдиним недоліком є ​​те, що на цьому стелі шви більш помітні (вони матимуть місце якщо приміщення і по ширині і по довжині будуть більше 6 метрів).
• Для класичного інтер’єру ви можете вибрати матові натяжні стелі. Вони не відволікають від інтер’єру кімнати і служать прекрасним фоном.
• Сатинові стелі мають гладкий рельєф; Тим самим вони добре відбивають світло і заповнюють кімнату ім.
натяжна стеля в інтер’єрі
натяжна стеля в інтер’єрі

Переваги натяжних стель:

1. Установка натяжних стель виконується швидко і не вимагає великих зусиль. Більш того, використання таких стель допоможе вам заощадити на обробці стелі приміщення і прискорити процес ремонту.
2. Натяжна стеля дозволяє захистити простір від затоплення з верхніх поверхів.
3. Безліч дизайнерських рішень для кімнати і естетична привабливість також є одним з важливих переваг натяжних стель. Ви можете вибрати як найпростіший варіант, так і ексклюзивний стелю з ефектом зоряного неба.
4. Використання натяжної стелі дозволяє приховати недоліки стелі в приміщенні. Незважаючи на всі переваги, використання натяжних стель має ряд недоліків, які вам необхідно знати, роблячи свій вибір:
1. Натяжні стелі стелі можуть бути легко пошкоджені будь-яким гострим предметом. Установка таких стель вимагає спеціального устаткування і навичок.
2. Натяжні стелі боятися дуже високих і мінусових температур (понад 70 і нижче 0 градусів), що не дозволяє монтувати їх в саунах і не опалювальних приміщеннях.
натяжна стеля в дизайні
натяжна стеля в дизайні
Особливо цікавим з точки зору дизайну інтер’єру є штучні натяжні стелі з різними зображеннями на полотні. Найпопулярніші моделі – це зображення хмар, зоряного неба і блакитного неба.

Ціна на натяжна стеля залежить від наступних факторів:

– Виробник натяжних стель: німецький продукт дешевше французького, а бельгійський дешевше німецького
– Текстура стелі: глянцеві стелі коштують дорожче, ніж матова, але дешевше ніж ексклюзивні
– Ширина плівки: тонка плівка дешевше, ніж широка.
– Кількість і матеріал профілю для кріплення: Алюмінієвий профіль для натяжної стелі міцніше і надійніше, тому він дорожче пластикового.
– Стельова система кріплення – французька система кріплення (або гарпунна система) є більш надійною і дозволяє вам кілька разів зняти і прикріпити стелю, тому він коштує дорожче. Варіант установки без гарпуна дешевше, але його можна використовувати тільки один раз.
– Форма стелі – більш незвичайні криві і лінії стелі є більш дорогими – це вартість натяжної стелі.
– Доступність і кількість ламп на стелі збільшує свою ціну.

About The Author

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *